Padomi - Kā uzklāt dekoratīvo krāsu SCINTILLO

Padomi - Kā uzklāt dekoratīvo krāsu SCINTILLO

← Visi padomi

Kā uzklāt dekoratīvo krāsu SCINTILLO

1. Gruntēšana

Virsmas jāgruntē ar grunti KVARC. SCINTILLO veido puscaurspīdīgu pārklājumu, tādēļ gadījumos, kad ir vēlama krāsu kontrasta iegūšana starp pamatni un virskārtu, ir atļauts gruntēšanai izmantot iepriekš tonētu grunti KVARC, pie kam grunts krāsas tonim ir jāatšķiras no SCINTILLO krāsas toņa.
 
 
2. SCINTILLO uzklāšana
 
SCINTILLO uzklāj nelieliem laukumiem 2÷3 m² ar platu otu, veicot krusteniskas kustības dažādos virzienos vai arī velkot produktu vienā virzienā.
 
 vai 

3. Balto daļiņu piegludināšana

Pēc 5÷15 minūtēm, kad bāzi veidojošā laka jau apžuvusi, bet baltās polimērās daļiņas vēl nav apžuvušas (ilgums ir atkarīgs no pamatnes porainuma un gaisa temperatūras), pārklājumu piegludina ar metāla vai plastmasas špakteļlāpstiņu (spatuletta), viegli uzspiežot uz instrumenta aso malu un turot to asā leņķī pret virsmu (pēc iespējas paralēli virsmai), viegli saspiežot vēl nenožuvušās baltās polimēra daļiņas. Špakteļlāpstiņas kustību raksturs var būt gan vērsts dažādos virzienos (foto nr. 1), gan arī paralēls (izstiepts vienā virzienā) (foto nr. 2).
 
vai
 
4. Gatavā pārklājuma faktūras izskats
 
Lai pārklājumam SCINTILLO piešķirtu augstu mitrumizturību to ieteicams pārklāt ar lakas aizsargslāni. Šim nolūkam var izmantot nepieciešamā spīduma lakas EKOAKVA, LUOTEN vai PANEĻU LAKU. Lakas uzklāšana viegli pasvītros pārklājuma faktūras kontrastu. Lai pārklājumam piešķirtu perlamutra spīdumu lakai iepriekš jāpievieno izvēlētās krāsas perlamutra pūderis PERLIUM.
 
Uzklāšana dažādos virzienos.

Uzklāšana vienā virzienā.

Jūs pierakstījāties mūsu jaunumiem.