Jaunumi

Jaunumi

RILAK Ķīnas sadarbības partneru pārstāvniecības atklāšana Harbinā.

2020.gada 16. oktobrī, tika atklāta mūsu Ķīnas sadarbības partneru RILAKDEKOR MINERAL PAINT CO.LTD pārstāvniecība Ķīnas ziemeļaustrumu ekonomiskajā centrā Harbinā. Atklāšanā uzstājās Harbinas pilsētas mērs Sun Zhe kungs, Latvijas Republikas vēstniece Ķīnas Tautas Republikā Maija Manika un RILAKDEKOR MINERAL PAINT CO.LTD vadītājs Shi Wenjie kungs. RILAKDEKOR MINERAL PAINT CO.LTD ir ekskluzīvais Rīgas laku un krāsu rūpnīcas ražoto produktu izplatītājs Ķīnas Tautas Republikā.

Stratēģiskā līguma parakstīšana Ķīnā

06.11.19. Stratēģiskā sadarbības līguma ar Harbinas municipalitāti parakstīšana Ķīnas tautas republikā. No vienas puses Rīgas laku un krāsu rūpnīca un Beijing RILAK no otras puses Harbinas municipalitāte.

INFORMĀCIJA apakšuzņēmējiem

Par ISO 50001 standarta ieviešanu uzņēmumā

Vēlamies informēt savus klientus un pastāvīgos sadarbības partnerus par ISO EN 50001:2011 standarta sertificēšanas procesa uzsākšanu savā uzņēmumā. Turpmāk, paredzot iepirkumus energopakalpojumiem, produktiem, iekārtām un enerģijai, kuriem ir vai var būt būtiska ietekme uz nozīmīgiem enerģijas pielietošanas veidiem vai jomām, iepirkumi tiks izvērtēti arī no energoefektivitātes izpildījuma viedokļa.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību
SIA “RĪGAS LAKU UN KRĀSU RŪPNĪCA”

Lasīt vairāk

Jūs pierakstījāties mūsu jaunumiem.