Jaunumi

Jaunumi

Piedalāmies izstādē Lietuvā!

No 26.-29. aprīlim Viļņā (Lietuva) izstāžu centrā Litexpo norisinās starptautiskā būvniecības izstāde RESTA 2017. Rīgas laku un krāsu rūpnīca aicina Jūs ampemklēt mūsu stendu D12 paviljonā Nr.5. Mēs ar lielāko prieku sniegsim informāciju par mūsu ražotajam krāsām un lakām, pastāstīsim par jaunumiem un atbildēsim uz visiem Jūs interesējošajiem jautājumiem.

INFORMĀCIJA apakšuzņēmējiem

Par ISO 50001 standarta ieviešanu uzņēmumā

Vēlamies informēt savus klientus un pastāvīgos sadarbības partnerus par ISO EN 50001:2011 standarta sertificēšanas procesa uzsākšanu savā uzņēmumā.
Turpmāk, paredzot iepirkumus energopakalpojumiem, produktiem, iekārtām un enerģijai, kuriem ir vai var būt būtiska ietekme uz nozīmīgiem enerģijas pielietošanas veidiem vai jomām, iepirkumi tiks izvērtēti arī no energoefektivitātes izpildījuma viedokļa.


Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

SIA “RĪGAS LAKU UN KRĀSU RŪPNĪCA”

Lasīt vairāk

Cēsis atvēries veikals!

12.11.12. Cēsīs, Vaļņu ielā 19 durvis ir vēris Rīgas laku un krāsu rūpnīcas specializētais veikals. Veikalā ir pieejams viss RILAK sortiments tieši no ražotāja. Krāsas, lakas, gruntis un dažādi specializētie līdzekļi gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem, kā arī metālam, koksnes aizsardzībai un ceļu marķēšanai. Veikalā ir uzstādīta RILAK tonēšanas sistēma, kas piedāvā iespēju izvēlēties vēlamo toni no 6000 krāsu toņiem.

Jūs pierakstījāties mūsu jaunumiem.